Araç alım - satım süreci, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. Tamamen "müşteri odaklılık" prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulur; "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile Aykan DOD ayrıcalığını yaşarsınız. Aykan’dan konforlu ve rahat bir ortamda, zahmetsiz bir şekilde araç alıp satılabilen hizmetler şu şekildedir;

Nakit Alım Hizmeti

Gerekli koşulların sağlanması durumunda aracınız, mutabık kalınan tutardan satın alınmakta ve ödemesi Aykan DOD güvencesi ile hızla yapılmaktadır.

Takas Hizmeti

Aracınızın takasa uygun görülmesi durumunda, takasa konu olan araç Aykan DOD stoklarında bulunan ya da Aykan olarak hizmet vermekte olduğumuz sıfır marka araçlarla takas edilebilmektedir.

Emanet Hizmeti

Arzu ettiğiniz takdirde aracınızı satılmak üzere Aykan DOD’a emanet olarak bırakabilirsiniz. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan aracınızın, DOD'un uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; size ise sadece imza atmak kalmaktadır.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takibi

Aykan DOD'da satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde siz araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemleriniz gerçekleştirilir.

Bizimle Form Doldurarak İletişime Geçebilirsiniz. Tıklayın

Bizi Instagram'da Takip Edin!